Setkání v Lipinách u Bolehošti

Lipiny7Tradiční letní setkání se uskuteční i letos na hřišti v Lipinách. Posezení s přáteli, besedu s hosty a trochou humoru, s výbornými grilovanými kuřaty připravili místní komunisté na sobotu 28. července - s hlavním programem od 11 hodin. Posezení bude trvat tak dlouho, jak to hosté vydrží.

 

Beseda s Kateřinou Konečnou

katerina konecna w- Kinokavárna Štětí 17. 7. 2018

Doporučujeme vyslechnout.

KSČM k summitu NATO

mir13. 7. 2018 – Ve dnech 11. až 12. července 2018 zasedal v Bruselu summit NATO, jehož hlavními body jednání byly obrana a zastrašení v kontextu vztahů s Ruskem, partnerství NATO s EU, posilování stability a boj proti terorismu, modernizace a obranné výdaje a situace v Sýrii a další rozšíření tohoto vojenského paktu.

Programem KSČM jsou zájmy lidí, stabilita a suverenita naší země a mír

logo kscm sirka 1Ústřední výbor ÚV KSČM se dnes 30. 6. 2018 na svém zasedání shodl na stanovisku k podpoře vlády ANO 2011 a ČSSD. Přinášíme ho v plném znění:

Za 25 let od rozbití Československa a vzniku samostatné České republiky bude již patnáctá vláda předstupovat před Poslaneckou sněmovnu Parlamentu s žádostí o získání důvěry pro své vládnutí. Jména předsedů vlády od Václava Klause až po Bohuslava Sobotku, utvářela spolu s dalšími výraznými představiteli pravice a sociální demokracie tvář české společnosti a státu. Ať šlo o vlády opírající se o politickou oporu parlamentní většiny, opoziční smlouvu, či vlády úřednické bez důvěry, vždy se jednalo o vlády se silným pravicovým akcentem, přestože si často rády dávaly samy jiné přívlastky své charakteristiky.

Strana 1 z 30

KH KV KSČM

OV v regionech

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top