Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

BEZ obalu - Nejbohatší +400 mld. a chudší? O Kissingerovi

Přijďte podpořit happening

KSČamigohome_n.jpgM svolala na úterý 30. května 2023 od 15:00 na Malostranské náměstí (hned u tramvajové zastávky) happening AMI, GO HOME!
Více informací o hanebné smlouvě i happeningu AMI, GO HOME! najdete na www.kscm.cz/smlouva

Pravicová vláda P. Fialy schválila česko-americkou dohodu o obranné spolupráci. Tato smlouva upravuje podmínky pro pobyt amerických vojsk na území České republiky, v podstatě je zbavuje jakékoli odpovědnosti a Českou republiku kontroly nad nimi. KSČM tuto smlouvu důrazně odmítá, neboť naši zemi zbavuje posledních zbytků suverenity a vede ji do zcela otrockého postavení vůči USA. Jde o smlouvu, která není prospěšná pro Českou republiku a její občany, ale pouze pro Spojené státy a jejich zájmy.

KSČM ví, kde šetřit a komu vyšší zdanění

logo kscm nove wKateřina Konečná
Naprosto nepochopitelně se v našem veřejném prostoru zakořenil názor, že levice chce jen rozdávat bez ohledu na dluhy, příjmy, stav veřejných financí❗️ Přitom to vůbec ❌není pravda.
Levice jen nechce brát pracujícím a nízkopříjmovým a dávat bohatým, jak to reálně dělá, dělala a vždy bude dělat pravice❗️
V souvislosti s aktuálním asociálním balíčkem, který právem sklízí kritiku za to, že chce po důchodcích nebo pracujících, kteří se potýkají za poslední rok a půl s reálným poklesem příjmů o hrozivých 15 %, se z parlamentní opozice (i části neparlamentní) ozývají hlasy, že po volbách vše zruší.

KSČM zásadně odmítá „obrannou“ smlouvu s USA

us army paratrooper g0a5f098a0 1920 847x477KSČM důrazně odmítá uzavření tzv. obranné smlouvy mezi ČR a USA, které schválila vláda P. Fialy. Ta musí být nejen schválena oběma komorami Parlamentu ČR, kde má většinu současná pravicová vládní koalice, ale také ratifikována prezidentem republiky. Nutné je zdůraznit, že žádná z vládních stran neměla uzavření této smlouvy ve svém volebním programu a není obsažena ani v koaliční smlouvě či programovém prohlášení vlády. Vláda tak rozhoduje za zády občanů ČR.

ODOLOV 2023

odolov simunek w    V Odolově stojí největší památník osvobození východních Čech. Do prostoru s velkým památníkem "Cesta osvobození 1945", jehož pozemek financovala trutnovská KSČM, se letos 8. 5. sjelo kolem stovky občanů. Položením květin a proslovy uctili památku obětí bojů při osvobozování naší republiky nejen na území Jestřebích hor. Tímto sedlem odpoledne 9. 5. 1945 projeli vojáci 21. armády 1. Ukrajinského frontu, když se probíjeli k hranicím republiky od Wroclavi. Na jejich počest zde v 70. letech vznikl památník, který vybudovali místní lidé, zejména horníci.

KH KV KSČM

 

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Počasí v kraji

Doporučujeme

halo noviny logo

Go to top